צמידי גורמט לנשים

צמידי גורמט לנשים
יש תכשיטים שמשתלבים יפה עם הצבעים של האאוטפיט הכולל. יש תכשיטים שמשלימים את האאוטפיט ומעשירים אותו. יש גם תכשיטים שמושכים תשומת לב מיוחדת ואפילו מייצרים לנו כמה וכמה מחמאות אותנטיות. אבל מעל כל אלה, יש תכשיטים שבונים אישיות, תכשיטים שמספרים סיפור, שבונים את הדמות שלנו בעיני הסביבה. עגילים ארוכים במיוחד, שרשראות עם תליון ענק ומיוחד, נזמים ופירסינג על האופי הייחודי להם (שמן הסתם מתאים לנישה מאוד ספציפית) וכמובן צמידי גורמט לנשים. אם את רוצה לבנות אישיות ותדמית בקלות ובמהירות, צמיד גורמט לנשים יכול לעשות עבורך את העבודה מצוין ואת גם יכולה להשפיע על התדמית הזאת די בקלות.
 
צמיד גורמט לאישה – מה מיוחד בו?
קרה לך פעם שהבטת באישה שעונדת תכשיט שונה, אחר, ייחודי ובולט ובתוך שברירי שנייה כבר בנית לעצמך סיפור בראש על מי היא ומה היא אותה אישה? ברור שקרה לך, זה קורה לכולנו וזאת הסיבה שכולנו משקיעים כל כך בחיצוניות שלנו. ישנם תכשיטים וצמידים שעושים אותנו יותר יפים, אחרים עושים אותנו יותר עדינים ואחרים פשוט מתאימים לבגדים. אבל ישנם תכשיטים ובהם כמובן צמידי גורמט לנשים, שמספרים עלינו סיפור, שאי אפשר להתעלם מהנוכחות שלהם, שמעלים בנו קונוטציות ומחשבות יותר מכל תכשיט אחר. צמיד גורמט לאישה הוא צמיד בעל נוכחות יוצאת דופן, שמעורר בנו קונוטציות שונות על פי ניסיון העבר שלנו, לעיתים גם כאלה שמעוררות מחלוקת. וזהו בדיוק הקסם של צמיד גורמט לאישה – הוא לא מובן מאליו, הוא יכול להעצים או לגוון את האישיות שלך והוא יכול לספר עלייך סיפור שאין שום דרך אחרת לספר אותו.
 
צמיד גורמט לנשים – הצבע, הגודל והתצורה
מן הסתם, צמידי גורמי לנשים היא קטגוריה שלמה של דגמים המגיעים בגוונים שונים, זהב, כסף, שחור וצבעי יסוד בולטים, לולאות מיושרות ושטוחות או לולאות מעוקלות ובולטות, לולאות גדולות או לולאות קטנות ועוד שלל פרמטרים אסתטיים שניתן לבחור בזמן רכישת הצמיד. כל אחד מאלה מספר פרק אחר בסיפור שלך ולכל אחד מאלה את רוצה לשים לב בבחירת צמיד גורמט לאישה. את רוצה להרגיש לגמרי שלמה ובטוחה עם הצמיד שלך, אבל את רוצה גם לזכור שאת באה לספר סיפור של שונות, של ייחודיות ואולי גם של מחלוקת. לזה קוראים תכשיט שבונה אישיות ותדמית ולזה בדיוק נועדו צמידי גורמט.


MK Maayan Kriaf היא חנות של תכשיטים מיוחדים בעיצוב של מעצבת התכשיטים בעבודת יד, מעין קריאף. אצלנו בחנות תוכלי למצוא תכשיטים שבונים אישיות, שמספרים סיפור ושאי אפשר להתעלם מהם. אם זוהי החוויה שאותה את רוצה לחוות בחברת אחרים ואם יש לך סיפור מעניין לספר להם, בחנות שלנו תוכלי למצוא את כל מה שאת צריכה. לפרטים נוספים והזמנות, צרי קשר עוד היום בטלפון 052-2552585.
x

#{title}

#{text}

#{price}