טבעות מיוחדות - טבעות זהב גדולות, מקוריות וסגנונות נוספים

 
באתר התכשיטים המוביל של המעצבת מעין קריאף תיהנו ממבחר מרהיב ואיכותי של טבעות מיוחדות בעבודת יד מושקעת. מבחר הטבעות הכולל בין היתר טבעת זהב גדולות, טבעות ישנות ועוד.


הרצון בטבעת מיוחדת
 
נשים רבות מחפשות אחר תכשיטים מיוחדים עם דגש מיוחד על טבעות. הרצון בטבעת מיוחדת נובע משאיפה למשוך תשומת לב לכפות הידיים, בין אם מדובר בכפות ידיים יפות ומטופחות או להיפך - מתוך רצון לשפר את חזות כפות הידיים על ידי בחירה בטבעת מיוחדת. מעבר לכך בחירה בטבעות מיוחדות מעידה על אישיות של ועל סגנון ייחודי. טבעות אלו מבוקשות לא אחת  להשלמת הופעה מרשימה באירוע חשוב.
 
כדי לזכות בטבעות מיוחדת יש לפנות למעצבי תכשיטים ולא לקנות טבעות שיצאו מפס יצור. כמו כן יש להעדיף מעצבים המייצרים טבעות בעבודת יד מוקפדת, עם פריטים מקוריים שלא תמצאו בשום מקום אחר. מה שהופך טבעות למיוחדות הוא צורתן, גודלן, סגנון עיצובן, הדוגמא שלהן והאבנים המשובצות, והן יכולות למשל להיות טבעות גדולות מקוריות, טבעות בסגנון ישן, עם צורת שיבוץ מעניין ועוד.
 

מבחר טבעות מיוחדות
 
באתר שלנו תהינו ממבחר טבעות מיוחדות בעבודות יד, ממנו כל אחת יכולה לאתר ולהזמין את הטבעת המתאימה לאישיות, למראה ולסגנון שלה. למשל תוכלו למצוא באתר את הטבעות המיוחדות הבאות:
 
  • בלאק- טבעת זהב מיוחדת וגדולה, פתוחה מאחורה, עם מבנה ריבועי בקו עכשווי נקי ומודרני, המשלבת במרכזה אבן שחורה גדולה, שתעניק מראה מלא בנוכחות.
  • מיילי- טבעת נשית מלאה בעוצמה עם ציפוי זהב מיקרון ועיצוב מעט נפוח בקו המזכיר גלים, שמעוטרת לכל אורכה בחריטת פסים.
  • ניו יורק- טבעת בועה מיוחדת, נוטפת בשיק, עם לוק אלגנטי ומתוחכם, המוצעת מכסף 925 או  עם ציפוי זהב, תעניק מראה עכשווי, נקי ומבריק.
  • סלבדור- טבעת כסף 925 מיוחדת וגדולה מלאת נוכחות, המעוצבת עם מראה נפוח  ואופנתי וממוסגרת עם שוליים חלקים ועגולים, שחלקה הפנימי מעוצב עם טקסטורה מרוקעת ומחוספסת המפסלת את החזרי האור.
  • אריזונה- טבעת כסף נשית וייחודית עם מעט נפח וחריטות של פסים שחורים, בקו זורם ועגול. למראה עוד יותר מרשים תוכלו להזמין שתי טבעות מדגם זה וללכת איתן כטבעת כפולה.
  • אדל-טבעת פתוחה מכסף אמיתי בעיצוב מלא פרטים, עם מראה של טבעת ישנה שנלקחה ממלכת מצרים העתיקה.
  • ספייסי- טובעת כסף גדולה במיוחד שאי אפשר להתעלם ממנה, עם לוק עתידני הניכר בקו מעוגל, מבריק וחלק.
  • רותם- טבעת כסף אמיתי בסגנון ייחודי המשלבת בין ישן לחדש, עם לוק מסתורי ואלגנטי. מדובר בטבעת גדולה מכסף מושחר, בקו נקי, המעוצבת בחלקה העליון בדמות מטבע עתיק של המלכה אליזבת.
  • ג'סי- טבעת כסף עם עיצוב ייחודי שלא ניתן להתעלם ממנה. מדובר בטבעת פתוחה בקו עגול, נקי ומודרני, ממנה נתלות שרשראות חוליות עדינות הכוללות שרשרת אחת עם תליון של זרקון טיפה.
  • טבעת גורמט – טבעת ייחודית עם מראה מתוחכם של חוליות גורמט גדולות, אותה תוכלו להזמין מכסף אמיתי או עם ציפוי איכותי של זהב שני מיקרון.
 
להזמנת טבעות מיוחדות בעבודת יד מאתר התכשיטים של מעין קריאף לחצו כאן.
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}