איך מודדים טבעת? מדריך מידות והתאמת גודל טבעת

 
באתר התכשיטים המוביל של מעין קריאף תיהנו ממבחר עשיר של טבעות כסף וזהב איכותיות ומיוחדות, המיוצרות בעבודת יד מוקפדת. הטבעות מוצעות בשלל מידות עבור מחירים משתלמים במיוחד. לא יודעים איזו מידה לטבעת מתאימה עבורכם? כדי לבחור גודל טבעת מתאים לרשותכם באתר טבלת מידת טבעות, ובנוסף לפניכם מדריך שיעזור לכם להבין איך מודדים מידת טבעת.

 
קניית טבעות בשנות האלפיים
 
מבקשים לקנות טבעת לעצמכם או במתנה לאישה? עד לא מזמן הדרך היחידה לקנות טבעת הייתה להגיע לחנות פיזית של תכשיטים ולבחור בטבעת מתאימה. לחנות יכולתם להגיע בעצמכם והמוכר היה מודד את האצבע שלכם ובוחר טבעת במידה מתאימה, או לחילופין אם היה מדובר בהפתעה יכולתם להביא טבעת של בן או בת הזוג או מידות של הטבעת ובהתאם לכך היו בוחרים לכם טבעות מתאימות במידותיהן.
 
בשנות האלפיים תהליך קניית טבעות הפך להרבה יותר פשוט וזמין, עם אתרים מובחרים כמו שלנו המציעים לכם מבחר עשיר ואיכותי של טבעות לקנייה אונליין.  מכיוון שאין לכם בדרך זו של קנייה מוכר שיגיד לכם מהי מידת הטבעת המתאימה, עליכם למדוד את גודל הטבעת בעצמכם ולקבל את מידת הטבעת הרצויה בעזרת טבלת מידות המצויה באתר התכשיטים.

 
מדידת גודל טבעת בעזרת סרגל
 
התשובה לשאלה איך מודדים טבעת מורכבת ממספר אפשרויות. קודם כל אפשר לדעת מידות טבעות על ידי מדידת טבעות קיימות עם סרגל שיש לו שנתות של מ"מ, היכול להיות קשיח או סרט מדידה גמיש. את הטבעת מניחים על הסרגל ומודדים את קוטרה הפנימי. במידה ומדובר בקנית טבעת במתנה, ללא ידיעת מקבלה, תוכלו לקחת בסתר טבעת שלה ובעזרתה לדעת מהי מידת הטבעת הנדרשת.
 
כמו כן ניתן לדעת מידה של טבעת על ידי לקיחת חוט, עימו יש להקיף את האצבע אותה רוצים למדוד. מסמנים את נקודת החיבור של החוט עם טוש ובודקים בסרגל את הגודל המתקבל. עם המידות המתקבלות יש לגשת לטבלת מידות טבעת המוצעת באתר שלנו, המשווה את הגודל המתקבל לקוטר טבעת רצוי.
 
יש לציין כי חשוב מדידות אלו יהיו מדויקות ברמת המילימטר בכדי להבטיח התאמה מושלמת של הטבעת לאצבע, שאינה לוחצת או רופפת מידי. שיטות אלו מספקות מענה יעיל לקניית טבעות אונליין ללא צורך בפניה לחנות עצמה.

 
אפליקציה מומלצת למידות של טבעות
 
עוד אפשרות זמינה שמאפשרת לדעת בקלות מהי מידת טבעת לאישה או לגבר, הינה אפליקציית ring sizer. מדובר בכלי מאוד יעיל ופשוט המסייע במציאת מידות של טבעות לפי מדינות שונות. באפליקציה תוכלו לבחור את סוג המדידה המבוקשת, ותוכלו לבחון מידה לכל היקף וקוטר של אצבע ולמצוא מידה של טבעת מדויקת בקלות בעזרת מדריך ויזואלי.

 
טבעת פתוחה שאינה נדרשת במידה
 
אם אין לכם כוח לכל הנושא של מדידת טבעת, לנו יש באתר פתרון פשוט עבורכם עם טבעות פתוחות המתאימות למידות אצבע שונות. מדובר בטבעות מעוצבות באופן שחלקן האחורי או הקדמי פתוח, המאפשר למעשה לשנות את קוטר הטבעת בהתאם למידות האצבע. כך תוכלו לחסוך את כל נושא המדידות וגם לזכות בטבעת מתאימה לכל אצבע בכף היד.
 
אצלנו תמצאו מבחר גדול, ייחודי ומגוון של טבעות פתוחות, מעוצבות בעבודות יד מוקפדת, מכסף או זהב בשלל סגנונות. למשל תוכלו לבחור בטבעות גדולות מלאות נוכחות כמו טבעת מדגם אלינור שיקית ומרשימה המוצעת בכסף 925 או עם ציפוי זהב איכותי של שני מיקרון, המעוצבת עם גוף מלא בקו נקי ועכשווי שאליה מתחבר חישוק גדול. מצד שני תמצאו גם טבעות פתוחות עדינות כמו טבעת מדגם שני דקה ועדינה, מצופה בזהב שני מיקרון, עם לוק על זמני, נשי ורך מעוצבת בקו קלוע ומעוגל.
 
להזמנת טבעות מיוחדות במידות שונות אונליין מאתר התכשיטים של מעין קריאף לחצו כאן.
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}