איך בודקים את מידת הטבעת לפני רכישתה?

טבעות הן מבין התכשיטים הנפוצים והחשובים ביותר. מעבר ליופי הטמון בהן הן מסמלות הרבה. רבים ורבות מאיתנו נותנים משמעות וחשיבות לכל טבעת ולכן אנו בדרך כלל בוחרים אותם בקפידה, לפי העיצוב ולפי הטעם והתקציב. כדי שהטבעת תתאים לאצבע באופן מדויק חשוב לבצע מדידת מידת טבעת בצורה נכונה, שכן לקוחות רבים שואלים איך לדעת מידת טבעת? ובכן, מידה נכונה היא כזו המאפשרת לטבעת להיות מונחת על האצבע בדיוק רב. טבעת רופפת מדי תיפול ואילו טבעת לוחצת מדי עשויה לגרום לחוסר נעימות ואף לעצור את זרימת הדם אל האצבע.

למדוד נכון
יש שלוש שיטות עיקריות איך למדוד מידת טבעת כך שתוכלו לדעת מהי מידת טבעת לאישה או לגבר המתאימה לכל אחת מהאצבעות שעליהן יענדו את אותה הטבעת.
סרט מדידה וסרגל – אם אתם רוצים לדעת איך מודדים גודל טבעת תוכלו להיעזר בחוט וסרגל – זוהי הדרך הקלה, הפשוט והנגישה ביותר. לכולנו יש בבית חוט או סרט כלשהו וסרגל עם מידות במילימטרים. בדרך זו כורכים חוט או סרט מסביב לבסיס האצבע הרצויה, כך שהוא יעטוף את האצבע לכל היקפה בצורה נוחה (לא לוחצת ולא רפויה מדי). בעזרת עט או טוש, מסמנים את הנקודה שבה הקצוות נפגשים, מניחים את הסרט או את החוט לאורך סרגל מדידה ומקבלים את האורך הנכון של הטבעת במילימטרים. חשוב לשים לב שזוהי אינה מידת טבעת סטנדרטית שכן המידה המתקבלת היא אורך הטבעת במילימטרים ולא קוטר הטבעת. כדי לעשות המרה לקוטר הטבעת הרצויה, חשוב לפנות עם המידה שקיבלתם לחנות מקצועית בתחום שתבצע עבורכם את ההמרה המתאימה. את ההמרה תוכלו לעשות גם בעצמכם באמצעות אתרים ייעודיים, אך מומלץ לפנות לחנות עצמה כדי להבטיח מידה נכונה.

השוואה לטבעות קיימות - דרך נוספת כדי לדעת איך אפשר לדעת מידת טבעת, היא על ידי השוואה לטבעות קיימות שיש ברשותכם. פשוט מניחים את הטבעת על סרגל מדידה וכך מקבלים מידה מדויקת שלה. אם אתם רוצים ליישם את הטכניקה הזו חשוב לבדוק את הקוטר הפנימי של הטבעת, ולוודא שהיא אכן מתאימה ונוחה על האצבע הרצויה לכם. לקוחות שרוצים לדעת איך מודדים מידת טבעת פנימית, צריכים למדוד את הקוטר הפנימי מקצה אל קצה בעזרת סרגל מילימטרים ולקבל תוצאה מדויקת. חשוב לזכור שהתאמה מדויקת של טבעות היא במילימטרים וכל מילימטר עושה את ההבדל בין טבעת נוחה, לטבעת שתחליק או טבעת שתלחץ חזק מדי.

טבעת מדידה מקצועית – תוהים איך בודקים מידת טבעת בטכניקה נוספת? ניתן להזמין באתרי האינטרנט המתמחים בכך טבעת מדידה מקצועית. מדובר ברצועת פלסטיק שניתן לכוון אותה בדיוק לגודל הנכון ולדעת, בעזרתה, את הקוטר המתאים לכל אצבע בתוך רגע. זוהי דרך קלה ופשוטה למדידה.

כדי לדעת איך מודדים טבעת בצורה נכונה ומדויקת, מומלץ לפנות אל חנויות מוכרות ומנוסות בתחום. כך תוכלו לקבל ייעוץ והדרכה לגבי המידה הנכונה עבורכם ולאתר את הטבעת המתאימה לכם. ישנן טבעות בגדלים סטנדרטיים שאותן ניתן להתאים אחרי הקניה לאצבע הנכונה, וישנה גם האפשרות לבצע הקטנה או הגדלה של טבעת לאחר הרכישה. חנויות מקצועיות תדענה לתת לכם שירות של הקטנה או הגדלה בהתאם לצורך, אך מדובר בתהליך שעשוי לגזול לכם זמן וכסף מיותרים. במקרים מסוימים תהליך שינוי גדול הטבעת עשוי להיות יקר יותר מהטבעת עצמה ולכן חשוב לוודא מראש שאתם אכן רוכשים את הטבעת הרצויה ובגודל המתאים.

בחנות של MK-jewelry תמצאו מגוון של טבעות בעיצובים מרהיבים עשויים מיטב חומרי הגלם. התכשיטים בכלל והטבעות בפרט מתבססים על עיצובים ומעודכנים על פי קולקציות ומיטב האופנה. MK-jewelry שמים דגש מיוחד על איכות חומרי הגלם, עיצובים מיוחדים ומחירים שווים לכל כיס. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 053-2552585
x

#{title}

#{text}

#{price}